Εκδήλωση Γραφείου Διασύνδεσης 6 & 7 Μαρτίου 2014 17/02/2014

Ανακοίνωση του Γραφείου Διασύνδεσης:

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε και να ζητήσουμε τη συνδρομή σας σε εκδήλωση που διοργανώνουμε με τίτλο "Αδράξτε τις σπουδές" στις 6 & 7 Μαρτίου 2014.

Η εκδήλωση στοχεύει στην ενημέρωση και ενεργοποίηση των φοιτητών και αποφοίτων να αξιοποιήσουν τις πολυάριθμες ευκαιρίες μάθησης, προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης και εργασιακής εμπειρίας με τη συμμετοχή τους σε δράσεις πρακτικής άσκησης, συμμετοχής σε ομάδες νέων και εθελοντισμού.

Ειδικότερα, την Πέμπτη 6 Μαρτίου 2014 θα πραγματοποιηθεί ημερίδα από τις 09:30-19:00, στην Αίθουσα Συνεδρίων, κατά την οποία θα παρουσιαστούν από φοιτητές και αποφοίτους του Πανεπιστημίου διάφορες δράσεις, ομάδες νέων, εθελοντικές δραστηριότητες, κ.α. Την Παρασκευή 7 Μαρτίου 2014 θα πραγματοποιηθούν σεμινάρια σε διάφορες θεματικές από ομάδες φοιτητών του Πανεπιστημίου. Επισυνάπτεται το πρόγραμμα και η αφίσα της εκδήλωσης.

Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής: www.uom.gr/career
(Εκδηλώσεις).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ, ΑΦΙΣΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ

Η εκδήλώση θα μεταδοθεί διαδικτυακά μέσω Live streaming στη διεύθυνση http://career.uom.gr/dview/go/livestream