7ος Διεθνής Φοιτητικός Διαγωνισμός στην Ψηφιακή Επιχειρηματικότητα, Καινοτομία και το Ηλεκτρονικό Επιχειρείν, Ennovation 2014 05/03/2014

Προσκαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, να προσέλθουν την Πέμπτη, 13/3/2014 και ώρα 13.00 με 14.00 στην αίθουσα συνεδρίων του 1ου ορόφου, ώστε να ενημερωθούν για τον 7ο Διεθνή Φοιτητικό Διαγωνισμό στην Ψηφιακή Επιχειρηματικότητα, Καινοτομία και το Ηλεκτρονικό Επιχειρείν, E-nnovation 2014.

Εισηγητής θα  είναι ο καθηγητής του Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και Διευθυντής του εργαστηρίου ηλεκτρονικού εμπορίου και επιχειρείν ELTRUN (www.eltrun.gr), καθηγητής Γεώργιος Δουκίδης.

Το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας αποτελεί έναν από τα πρώτα μέλη του δικτύου του διαγωνισμού και η συμμετοχή του για την φετινή χρονιά αναμένεται ακόμα πιο δυναμική με την υποστήριξη όλων μας.

(Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο Site του διαγωνισμού http://www.ennovation.gr).

Η κοσμήτορας της Σχολής Επιστημών Πληροφορίας
Τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής