Career_event: "Work at the heart of the change"_24/2/2021 19/02/2021

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας σε συνεργασία με την συμβουλευτική εταιρεία Accenture Greece διοργανώνουν διαδικτυακή ημερίδα με θέμα "Work at the heart of the change".

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά στις 24 Φεβρουαρίου, τις ώρες 11:00-12:00 και απευθύνεται σε προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές καθώς και αποφοίτους των τμημάτων Εφαρμοσμένης Πληροφορικής, και Πληροφοριακών Συστημάτων.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να παρακολουθήσουν τις παρουσιάσεις χωρίς να συμμετέχουν στη συνέχεια στις συνεντεύξεις ή να προωθήσουν στο γραφείο διασύνδεσης  το βιογραφικό τους σημείωμα για να αξιολογηθεί και να προχωρήσουν σε συνέντευξη.

CareerOffice UOM is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Feb 24, 2021, 11:00-12:00

------------------------------------------------------------------------------------

Η δήλωση συμμετοχής για τις συνεντεύξεις γίνεται με μήνυμά στο career@uom.edu.gr σύμφωνα με τις παρακάτω οδηγίες:

Τίτλος μηνύματος: Accenture Greece Career Day

Κείμενο μηνύματος: "Με το παρόν μήνυμα παρέχω τη συγκατάθεσή μου στο Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας να προωθήσει το Βιογραφικό μου Σημείωμα στην εταιρεία Accenture Greece, αποκλειστικά για το σκοπό της αξιολόγησής μου, για θέσεις εργασίας που διαχειρίζεται η συγκεκριμένη εταιρία".

Συνημμένο (pdf αρχείο): Βιογραφικό Σημείωμα (όνομα αρχείου το ονοματεπώνυμό του ενδιαφερόμενου)